Kontakty

Ochrona Zasobów Genetycznych Zwierząt Gospodarskich w ramach współpracy międzynarodowej, w tym z Europejskim Regionalnym Punktem Kontaktowym ds. zasobów genetycznych zwierząt (ERFP)

  • dr inż. Grażyna Polak Krajowy Koordynator ds. ochrony zasobów genetycznych zwierząt gospodarskich

    ul. Wspólna 30, 00-930 Warszawa
    tel./fax. (022) 623 10 56
    e-mail: grazyna.polak@izoo.krakow.pl

  • dr hab. Elżbieta Martyniuk prof. ndzw. IZ PIB

    ul. Wspólna 30, 00-930 Warszawa
    tel./fax. (022) 623 10 56
    e-mail: elzbieta_martyniuk@sggw.pl

  • dr inż. Agnieszka Chełmińska (w tym sprawy ogólne dotyczące koordynacji)

    tel. 666 081 268
    e-mail: agnieszka.chelminska@izoo.krakow.pl

  • dr inż. Ewa Sosin-Bzducha (urlop macierzyński 2018)

    tel. 666 081 297
    e-mail: ewa.sosin@izoo.krakow.pl

Koordynatorzy oraz osoby właściwe do kontaktu w ramach programów ochrony zasobów genetycznych zwierząt gospodarskich

  • Konie

    • dr inż. Iwona Tomczyk-Wrona
      tel. 0 666 081 209
      e-mail: iwona.wrona@izoo.krakow.pl
    • dr inż. Grażyna Polak
      ul. Wspólna 30, 00-930 Warszawa
      tel./fax. (022) 623 10 56
      e-mail: grazyna.polak@izoo.krakow.pl
    • mgr inż. Lucyna Bobak
      Tel. 0 666 081 322
      e-mail: lucyna.bobak@izoo.krakow.pl
    • Joanna Baran
      ul. Wspólna 30, 00-930 Warszawa
      Tel. 22 632 17 14
      e-mail: joanna.baran@izoo.krakow.pl
  • Owce, Kozy

    • dr hab. Aldona Kawęcka
      tel. 0 666 081 238
      e-mail: aldona.kawecka@izoo.krakow.pl
    • dr inż. Jacek Sikora
      tel. 0 666 081 349
      e-mail: jacek.sikora@izoo.krakow.pl
  • Bydło

    • dr inż. Anna Majewska
      tel. 0 666 081 207
      e-mail: anna.majewska@izoo.krakow.pl
  • Świnie

    • dr inż. Magdalena Szyndler-Nędza
      tel. 0 666 081 142
      e-mail: magdalena.szyndler@izoo.krakow.pl
  • Drób - kury

    • dr inż. Jolanta Calik
      tel. 0 666 081 196
      e-mail: jolanta.calik@izoo.krakow.pl
    • prof. dr hab. Józefa Halina Krawczyk
      tel. 666 081 267
      e-mail: jozefa.krawczyk@izoo.krakow.pl
    • Zofia Kędzior – Kierownik fermy w Chorzelowie
      Zakład Doświadczalny Instytutu Zootechniki PIB w Chorzelowie sp. z o.o.,
      39-331 Chorzelów k. Mielca
      tel. (017) 584 14 27
  • Drób - gęsi i kaczki

    • dr inż. Jolanta Calik
      tel. 0 666 081 196
      e-mail: jolanta.calik@izoo.krakow.pl
    • mgr inż. Rafał Zwierzyński - Kierownik fermy w Dworzyskach
      Stacja Zasobów Genetycznych Drobiu Wodnego Instytutu Zootechniki PIB w Dworzyskach,62-035 Kórnik k. Poznania.
      tel. (61) 817 02 25 wewn. 43
      e-mail: rafal.zwierzynski@izoo.krakow.pl
  • Zwierzęta futerkowe

    • prof. dr hab. Dorota Kowalska
      tel. 0 666 081 256
      e-mail: dorota.kowalska@izoo.krakow.pl
    • prof. dr hab. Paweł Bielański
      tel. 0 666 081 339
      e-mail: pawel.bielanski@izoo.krakow.pl
  • Pszczoły

    • dr inż. Agnieszka Chełmińska
      tel. 666 081 268
      e-mail: agnieszka.chelminska@izoo.krakow.pl

We wszystkich przypadkach, w których adres nie został wymieniony, należy pisać na adres korespondencyjny Instytutu Zootechniki PIB: 32-083 BALICE, ul. Krakowska 1, z dopiskiem właściwego gatunku zwierząt” np.: „KONIE”

Proszę zwrócić uwagę na nową strukturę organizacyjną Instytutu Zootechniki PIB w ramach, której funkcjonują Zakłady Hodowlane ds. poszczególnych gatunków zwierząt. Informacje dostępne na stronie głównej Instytutu: http://kontakty.izoo.krakow.pl/